KULIGI DLA RODZIN I PRZYJACIÓŁ

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile w gronie rodziny lub przyjaciół. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty.

Organizujemy kuligi na terenie Murzasichla, Poronina, Cyrhli i Małego Cichego, zimą oraz latem. W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek. Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem.

Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też zawieść was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu. Jeśli sobie zażyczycie to możemy zrobić tylko przejażdżkę po malowniczej okolicy Murzasichla i Małego Cichego. Przewidziany czas takiego kuligu wraz z ogniskiem lub wizytą w karczmie to około 2 godziny, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć według Waszych sugestii, które nam podacie podczas zamówienia.


Cennik

Sezon letni Sezon zimowy
(23 grudnia – 30 luty)

kulig w wozach z podwójnym zaprzęgiem*

-zł/ wóz (max. 10 osób) -zł/ wóz (max. 10 osób)

kulig w saniach z pojedynczym zaprzęgiem**

-zł/ sanie (max. 4 osoby)

kulig w saniach z podwójnym zaprzęgiem***

-zł/ sanie (max. 8 osób)

koszt menu na kuligu (kiełbaski, pieczywo, herbatka z termosu, tacki, kubki, sztućce)

-zł/ osoba -zł/ osoba

Organizujemy również kuligi w sylwestra, Boże Narodzeniem oraz Wielkanoc.
Kulig sylwestrowy i świąteczny jest wyceniany indywidualnie.
Informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo.


Dodatkowe informacje:

– Cena dotyczy kuligu, który trwa ok. 2 godziny.
– W trakcie kuligu uczestnicy będą dostarczeni zaprzęgami konnymi na miejsce w którym odbędzie się ognisko, a następnie odwiezieni we wskazane miejsce;
– Gdy pogoda będzie nie sprzyjająca pogody zastrzega sobie zmianę środka transportu  z sań na wozy góralskie lub w skrajnych przypadkach uzgodnienie nowego terminu kuligu;
– Sanie z pojedynczym zaprzęgiem mieszczą maksymalnie 4 osoby***, z podwójnym – 8 osób**, a wozy góralskie maksymalnie 10 osób*;
– W przypadku kompleksowej obsługi kuligu cena zależy od ustalonego wcześniej menu, ilości osób oraz terminu, w którym odbędzie się kulig****.
– Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę z klientem. Jeśli mas swój plan kuligu to skontaktuj się z nami a my go wycenimy.

FORMULARZ KONTAKTOWY