KULIGI DLA DZIECI I SZKÓŁ

Organizujemy kuligi dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zapraszamy na kulig zielone szkoły oraz grupy dzieci przebywające na koloniach, obozach, czy feriach zimowych w Murzasichlu, Małym Cichym, Poroninie oraz Cyrhli.

Kulig zazwyczaj jest wielkim wydarzeniem dla dzieci. Niekiedy czekają na niego cały wyjazd. Dlatego staramy, się ze wszystkich sił, aby w dniu kuligu uczestnicy nie byli zawiedzeni. Konie oraz zaprzęgi są zawsze świetnie przygotowane a woźnicy zwarci i gotowi. Przyjedziemy po uczestników kuligu w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym są zakwaterowani), a na koniec odwozimy z powrotem. Mamy do wyboru 3 różne trasy kuligu wiodące przez: Murzasichle, Małe Ciche oraz Cyrhlę. Nasze trasy gwarantują piękne widoki oraz kontakt z leśną przyrodą. Na każdej z tras  jest  miejsce,  gdzie można na chwilę się zatrzymać i rozpalić ognisko, aby upiec kiełbaski. Zapewniamy,  że wszystkie dzieci spędzą czas radośnie i bezpiecznie.

Zimą proponujemy kulig w saniach. Posiadamy sanie 4 – osobowe ciągnięte przez jednego konia oraz 8 osobowe, do których jest potrzebna para koni. W saniach znajdują się baranice, którymi można się przykryć gdy jest chłodno.

Brak śniegu nie jest dla nas przeszkodą. W razie pogody, która nie pozwoli na tradycyjny kulig w saniach wydarzenie się odbędzie w wozach góralskich. W każdym wozie może jechać maksymalnie 10 osób. Kuligi w wozach organizujemy przez cały rok. Zapraszamy szczególnie latem, kiedy pogoda jest piękna, a las pachnie świeżością.


Cennik

Sezon letni Sezon zimowy
(23 grudnia – 30 luty)
kulig w wozach z podwójnym zaprzęgiem* -zł/ -wóz (max. 10 osób) -zł/ wóz (max. 10 osób)
kulig w saniach z podwójnym zaprzęgiem** -zł/ sanie (max. 4 osoby)
kulig w saniach z podwójnym zaprzęgiem*** -zł/ sanie (max. 8 osób)
koszt menu na kuligu (kiełbaski, pieczywo, herbatka z termosa, tacki, kubki, sztućce) -zł/ osoba -zł/ osoba

Organizujemy również kuligi w sylwestra, Boże Narodzeniem oraz Wielkanoc.
Kulig sylwestrowy i świąteczny jest wyceniany indywidualnie.
Informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo.

Dodatkowe informacje:

– Podane ceny są cenami NETTO;
– Na życzenie klienta, po wcześniejszym uzgodnieniu wystawiamy faktury VAT
– Cena dotyczy kuligu, który trwa ok. 2 godziny.
– W trakcie kuligu uczestnicy będą dostarczeni zaprzęgami konnymi na miejsce w którym odbędzie się ognisko, a następnie odwiezieni we wskazane miejsce;
– Gdy pogoda będzie nie sprzyjająca pogody zastrzega sobie zmianę środka transportu  z sań na wozy góralskie lub w skrajnych przypadkach uzgodnienie nowego terminu kuligu;
– Sanie z pojedynczym zaprzęgiem mieszczą maksymalnie 4 osoby***, z podwójnym – 8 osób**, a wozy góralskie maksymalnie 10 osób*;
– W przypadku kompleksowej obsługi kuligu cena zależy od ustalonego wcześniej menu, ilości osób oraz terminu, w którym odbędzie się kulig****.
– Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę z klientem. Jeśli mas swój plan kuligu to skontaktuj się z nami a my go wycenimy.

FORMULARZ KONTAKTOWY