KULIG DLA FIRM

Organizujemy kuligi dla firm oraz wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych na terenie Murzasichla, Zakopanego, Poronina i bliskich okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu imprez tego typu. Wystawiamy faktury VAT. Oferujemy kompleksową organizację kuligów (przewóz, przygotowanie ogniska, catering, pochodnie…) lub samo wynajęcie zaprzęgów konnych. Jesteśmy w stanie zorganizować kuligi dla dużych grup. Zdarzało się nam przygotowywać przejażdżki nawet dla 150-200 osób. Mamy do wyboru 3 różne trasy kuligu wiodące przez: Murzasichle, Małe Ciche oraz Cyrhlę. Nasze trasy gwarantują piękne widoki oraz kontakt z leśną przyrodą. Na każdej z tras  jest wyznaczone miejsce,  gdzie można na chwilę się zatrzymać i rozpalić ognisko.

Umawiamy się w miejscach stanowiących początek trasy lub też przyjeżdżamy zaprzęgami konnymi pod ośrodek wypoczynkowy w którym zakwaterowani są uczestnicy. Organizujemy kuligi zimą oraz latem. Gdy jest wystarczająca ilość śniegu, to proponujemy tradycyjny kulig w saniach, zaś w przypadku, kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają na użycie sań, kuligi są organizowanie w wozach góralskich.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za organizację wycieczki zakładowej, czy też wyjazdu integracyjnego i szukasz atrakcji, które spodobały by się uczestnikom to dobrze trafiłeś. Kulig wśród pięknych krajobrazów oraz górskiej przyrody może okazać się świetnym sposobem na wzbogacenie planu wyjazdu integracyjnego czy szkolenia. Dzięki wspólnej zabawie uczestnicy kuligu będą mogli lepiej się poznać i nauczyć współpracy.


Cennik

Sezon letni Sezon zimowy
(23 grudnia – 30 luty)

kulig w wozach z podwójnym zaprzęgiem*

-zł/ wóz (max. 10 osób) -zł / wóz (max. 10 osób)

kulig w saniach z pojedyńczym zaprzęgiem**

-zł/ sanie (max. 4 osoby)

kulig w saniach z podwójnym zaprzęgiem***

-zł/ sanie (max. 8 osób)

kompleksowa obsługa kuligu**** (przewóz, menu przy ognisku, obsługa gości przy ognisku)

50-80zł 50-80zł

Organizujemy również kuligi w sylwestra, Boże Narodzeniem oraz Wielkanoc.
Kulig sylwestrowy i świąteczny jest wyceniany indywidualnie.
Informacje można uzyskać telefonicznie lub mailowo.


Dodatkowe informacje:

– Podane ceny są cenami NETTO;
– Na życzenie klienta, po wcześniejszym uzgodnieniu wystawiamy faktury VAT
– Cena dotyczy kuligu, który trwa ok. 2 godziny.
– W trakcie kuligu uczestnicy będą dostarczeni zaprzęgami konnymi na miejsce w którym odbędzie się ognisko, a następnie odwiezieni we wskazane miejsce;
– Gdy pogoda będzie nie sprzyjająca pogody zastrzega sobie zmianę środka transportu  z sań na wozy góralskie lub w skrajnych przypadkach uzgodnienie nowego terminu kuligu;
– Sanie z pojedynczym zaprzęgiem mieszczą maksymalnie 4 osoby***, z podwójnym – 8 osób**, a wozy góralskie maksymalnie 10 osób*;
– W przypadku kompleksowej obsługi kuligu cena zależy od ustalonego wcześniej menu, ilości osób oraz terminu, w którym odbędzie się kulig****.
– Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę z klientem. Jeśli mas swój plan kuligu to skontaktuj się z nami a my go wycenimy.

FORMULARZ KONTAKTOWY