IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, WESELA

Zajmujemy się obsługą wszelkich imprez okolicznościowych jak: wesela, komunie, chrzciny. Na takie uroczystości nasze koni i zaprzęgi są specjalnie ozdobione, a woźnica jest ubrany w tradycyjny strój góralski. Przykładamy wielką uwagę do tego, aby wygląd naszych koni i zaprzęgów zawsze był dostosowany do rangi wydarzenia w którym wezmą udział. Zawsze staramy się zadbać o wszystkie szczegóły, jak na przykład tradycyjne góralskie zdobienia, czy też nienaganna czystość koni oraz wszystkich akcesoriów. W swojej ofercie posiadamy różnorodne zaprzęgi (bryczki, sanie, wozy góralskie).


Sposób wykonania usługi:

– Podczas organizacji wesel możemy przygotować najpiękniejsze konie dla samej pary młodej aby dostarczyć ich najpierw do kościoła, a po zaślubinach na salę weselną lub poszerzyć ofertę o zaprzęgi, którymi przewieziemy najbliższą rodzina oraz gości.

– W przypadku chrzcin oraz komunii zazwyczaj, w pierwszej  kolejności jedziemy do kościoła na uroczystą mszę, a następnie odwozimy uczestników pod wskazany adres.


Cennik:

Koszty są uzależnione od rodzaju zaprzęgu, trasy przejazdu oraz pory roku. Cenę ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo.


Dodatkowe informacje:

– wykonujemy usługi na terenie Zakopanego, Cyrhli, Murzasichla, Małego Cichego, Poronina, Bukowiny Tatrzańskiej i okolic
– jesteśmy w stanie zorganizować praktycznie każdą ilość zaprzęgów konnych
– w przypadku wesel i uroczystości pozamiejscowych mamy również do zaoferowania miejsca noclegi w Murzasichlu w naszych ośrodkach wypoczynkowych (Ośrodek Wypoczynkowy – Szarotka, Dom Wczasowy – Parzenica, Dom Wczasowy – Pod Reglami)

FORMULARZ KONTAKTOWY